Шоу програми 2016

ОЧАКВАЙТЕ СКОРО РАЗПРЕДЕЛЕНИЕТО НА ШОУ ПРОГРАМИТЕ ЗА 2017 ГОДИНА...

Програма на шоу изпълненията:

Петък (28.10.2016) Събота (29.10.2016) Неделя (30.10.2016)

18:00 - 20:30 - Репетиция на сцена
22:00 - 00:00 - Шоу

18:00 - 20:30 - Репетиция на сцена
22:00 - 00:00 - Шоу

16:00 - 18:00 - Репетиция на сцена
18:00 - 20:00 - Balkan Latin Dance Cup и шоу изпълнения

Ред за излизане на сцена (петък):

  1. IndepenDANCE Rueda Team - Greece
  2. Alternative Las Sirenas & Vasilis - Greece
  3. Elefteria & Alex - Greece
  4. IndepenDANCE Ladies - Greece
  5. Ilia & Nely (Royce DS) - Bulgaria
  6. Salsa Encanto Juniors - Romania
  7. Jay's Dance Studio Ladies - Italy
  8. Salsa y Sabor - Greece
  9. Fresh Swing Dance - Bulgaria
  10. Raw Salsa Ladies - Greece
  11. Salsa Me - Izrael
  12. Sofia Touch Team - Bulgaria
  13. Suerto Rico - Greece
  14. Anna Polizou DanceAction - Greece
  15. Survivor Dance Team (by Ozy & Ina) - Bulgaria
  16. HiT Me - Greece
  17. Let's Dance - Bulgaria
  18. Salsa Factory Fever - Romania
  19. Los Pambos Teens - Bulgaria
  20. La Secta Mambo Project - Greece
  21. Elementum eS Dance Crew - Greece
  22. Valentin & Mirela (Salsa Factory) - Romania
  23. Salsa Doo Boogaloo - Greece
  24. Ilia & Desy (Los Pambos) - Bulgaria

Ред за излизане на сцена (събота):

  1. Olariu Dance Academy - Cyprus
  2. Paul & Michaela - Italy
  3. Salsa Me - Israel
  4. Alessandro Cappa - Italy
  5. Mike G & Valentina - Greece
  6. Jay's Dance Studio Team - Italy
  7. John & Sofia - Greece
  8. Engin Orhan - Turkey
  9. Raul Torres & Nadya - Cuba/Bulgaria
  10. Compania Comboricua - Italy
  11. Sunny Dance Studio - Bulgaria
  12. IndepenDANCE Student Team - Greece
  13. Sofia Tango - Bulgaria
  14. Dance Motion Crew - Cyprus
  15. Byron & Ariadni - Peru/Greece
  16. Los Pambos Teens - Bulgaria
  17. Cubana Company - Italy
  18. Sonrisa DC - Romania
  19. Vasilis & Electra - Greece
  20. Bailando Salsa - Cyprus
  21. Diego & Ozlem - Turkey
  22. Salsa Factory - Romania
  23. Antonis & Hara - Greece
  24. Simone y Su Timbaloca - Italy
  25. Salsa Doo - Greece
  26. Dimitris y Su Secta - Greece
  27. Salsa Sinners - Greece
  28. Los Pambos - Bulgaria
  • Deny & Yanica - Bulgaria
  • Dilek Turan - Turkey
  • Dance Motion Crew (Students) - Cyprus
  • Salsa de Fuego - Bulgaria
  • DanceXplosion Sibiu - Romania

ВНИМАНИЕ: Това е разпределението на шоу изпълненията по дни, а НЕ реда за излизане на сцена.